Sarılar İskele sistemleri

Sarılar İskele sistemleri firması, Kocaeli, Gebze ilçesin de kurulmuş ve hala aynı bölge de aktif olarak hizmet veren bir iskele sistemi firmasıdır. Sarılar başta Kocaeli olmak üzere Türkiye ve Dünyanın pek çok bölgesine profesyonel hizmet ve çözümler üretmektedir. Sarılar iskele sistemleri sayesin de bir çok firma  merdiven iskele sistemleri, kule iskele sistemleri, endüstriyel iskele sistemler ve daha birçok iskele sistemine anlık olarak ulaşabilmekte ve her anlam da desteklerini alabilmektedir. Ayrıca Sarılar iskele  sistemleri Türkiye de en uygun fiyat garantisini veren firmalar arasında yer almakta ve sektörde ki fiyat açığını kapatmaktadır.

Kullandıkları ve satışını yaptıkları sistemler sayesin de Türkiye de her zaman adından söz ettiren firma olmayı başaran Sarılar iskele sistemleri, kendi üretim alanların da ve kendi mühendisleri ile birlikte üretimi tamamlayıp, test aşamaların da dikkatli bir şekilde süreci takip etmektedirler.

Ayrıca Sarılar iskele sistemleri müşterileri için ekstra olarak nakliye ve ulaştırma ve ambar hizmetleri de sağlamaktadır. Bundan dolayı ileri tarihli kullanılması ön görülen malzemelerin saklanması ve taşınması konusun da müşteri hiçbir şekilde mağdur edilmemektedir. Dilediği zaman ürünleri deposundan transfer ettirme hakkına sahip olmasının yanı sıra, anlaşmalar doğrultusun da geri iade etme hakkı da mevcuttur.

Sarılar iskele sistemleri Ne hizmet sunuyor ?

Bu da diğer dikkat edilmesi gereken bir konu tabi ki, sarılar iskele sistemleri firmalara kurum ve kuruluşlara ne gibi hizmetler sunuyor, nasıl çözüm üretiyor bunları dilerseniz şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Güvenlikli İskele : Güvenlikli iskele sistemleri sayesin de çalışan ve iskele sisteminin üzerinde duran personel her zaman güven içinde olmakta sağ ve sol taraflarında koruma demirleri ve yaşam halatlarını bağlayabilecekleri alanlar bulunmaktadır. Kullanım talimatlarına uyulduğu takdir de hiçbir sorun teşkil etmemekle birlikte oldukça güvenlidir.
  • Mobil İskele : Mobil iskele sistemleri sayesin de anlık olarak hızlı transferler gerçekleştirebilir, dilediğiniz alanda çalışam yapabilirsiniz. Kolay kurulum ve söküm işlemleri yapılabilmektedir.
  • Kule Tipi Kalıp Altı İskele : Kule tipi kalıp altı iskele sistemi sayesin de yüksek alanlara ulaşma da profesyonel çözümler üreten iskele sistemi sayesin de kalıp altı çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz.
  • Flanşlı Tip Kalıp Altı İskele : Birbirine geçmeli olan sistemler sayesin de kalıp altında çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz.
  • Flanşlı Tip Cephe İskele : Birbirine geçmeli olan sistem sayesin de dış cephe de yüksek alanlar da gönül rahatlığı ile çalışma tamamlayabilirsiniz.
  • Masa Tipi Kalıp Altı İskele : Masa tipi iskele sistemi sayesin de geniş bir çalışma alanı oluşmakta ve dilediğiniz noktaya rahat bir şekilde transferini yapabilmektesiniz. Genel olarak boya ve sıva işlemlerin de tercih edilebilir.
  • H Tipi Cephe İskele : H tipi iskele sistemleri genel olarak şantiye alanların da kullanılan standart iskele sistemlerine verilen addır ve sarılar iskele sistemleri bu ve bu tip iskele sistemleri sayesin de başta Türkiye olmak üzere Dünyanın pek çok noktasına profesyonel çözümler üretmektedir.
5000
TESLİM EDİLEN ÜRÜN ADEDİ
3750
MEVCUT MÜŞTERİ SAYISI
600
HAZIR ÜRÜN ÇEŞİTLERİ ADEDİ
  • image
  • image
  • image

GÜVENLE YÜKSELİYORSUNUZ 1995 TEN BU YANA

DETAYLI BİLGİ İÇİN

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ

Tommy Atkins

Electricians

Sarah Spence

Construction Assistant

John Halpern

Construction Manager

Richard Wagner

Civil Engineer

John Joe

Junior Architect

Tommy Atkins

Electricians